Włościańska 10/14, 01-710 Warszawa
+48 723 379 964

Działania w pandemii

Fundacja Druga Strona Lustra

Działania w pandemii

Wraz z nastaniem pandemii warsztaty, które prowadziliśmy dla dzieci i nastolatków na warszawskich oddziałach psychiatrii dziecięcej zostały zawieszone. Mamy nadzieję, że gdy tylko zagrożenie związane z COVID minie, będziemy mogli wrócić do szpitali z nowymi pomysłami i
energią do działania.

Mimo wszystko działamy i staramy się, żeby sytuacja związana z pandemią nas nie ograniczała.

Obecnie koncentrujemy się na organizacji pomocy dla pediatrycznych oddziałów psychiatrii w całej Polsce w postaci dwóch programów:

  • Paczek SuperMocy (link), których rolą jest odciążenie terapeutów pracujących na oddziałach oraz dostarczenie dzieciom tam przebywającym rzeczy umożliwiających przetrwanie szpitalnej rzeczywistości w czasach bez możliwości odwiedzin rodziców (wszelkie
    „czasoumilacze” w postaci kolorowanek antystresowych, gier, zabawek, ciastolin itp. oraz produkty pierwszej potrzeby),
  • Przyjazna Przestrzeń, który ma na celu pomoc oddziałom w odnowieniu i dostosowaniu zniszczonych przestrzeni terapeutycznych do potrzeb przebywających tam dzieci.

To wszystko jest możliwe dzięki Waszej pomocy! 🙂

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu, którym zasililiście zorganizowane przez nas zbiórki, do dzieci i nastolatków z oddziałów psychiatrii dziecięcej w Warszawie, Poznaniu, Świeciu i Łodzi powędrowało i niebawem powędruje wiele wspaniałych dobroci. Dziękujemy!

Aby pozostawać na bieżąco z naszymi działaniami, śledź nas na Facebooku: facebook.com/FundacjaDrugaStronaLustra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.