Włościańska 10/14, 01-710 Warszawa
+48 723 379 964

Zespół

Fundacja Druga Strona Lustra

Na przestrzeni lat szeregi Fundacji zasiliło wielu wolontariuszy, którzy dzielnie tworzyli struktury, misję i wpłynęli na to, jak obecnie nasza organizacja działa. Jesteśmy ogromnie wdzięczne za ich wkład i także w tym miejscu serdecznie im za to dziękujemy.

Z tej pracy wielu rąk i wielu głów wyłonił się obecny zespół – cztery kobiety, których energia i pasja pozwala wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sky is the limit!

Olga Wasilewska

Jest założycielką i prezesem Fundacji. Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością psychologia kliniczna dziecka. Doświadczenie zdobywała m.in. w takich organizacjach jak Fundacja Uniwersytet Dzieci, Stowarzyszenie Praktyków Kultury, gdzie pracowała z dziećmi z rodzin uchodźczych, Ośrodku Wczesnej Interwencji, gdzie pracowała z maluchami wymagającymi wczesnego wspomagania rozwoju czy w Centrum Nauki Kopernik.

W Fundacji zajmuje się koordynowaniem pracy zespołu, nadawaniem kierunku działań oraz wszystkimi zadaniami, które na bieżąco generuje fundacyjne życie.

Poza Fundacją pracuje z dziećmi i nastolatkami jako psycholog/terapeuta w Pracowni Psychologicznej Humpty Dumpty oraz nieustannie się doszkala, między innymi w zakresie terapii schematów dzieci oraz psychotraumatologii.

W czasie wolnym uwielbia oddawać się wszelkim zajęciom kreatywnym, spotkaniom z przyjaciółmi oraz długim spacerom z dwoma ukochanymi psami – Charliem i Stichem.

Karolina Bagnowska 

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością psychologia kliniczna dziecka i rodziny oraz studia podyplomowe w zakresie stosowanej analizy zachowania i psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie w pomocy psychologicznej i diagnozie budowała m.in w takich miejscach jak Instytut Matki i Dziecka, Ośrodku Terapeutycznym przy UW, a obecnie współpracuje z Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka gdzie pracuje terapeutycznie z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.

W swojej pracy zawsze kieruje się dobrem najmłodszych, bardzo ważne jest dla niej ciągłe zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności w pracy z dziećmi.

Od lat związana z Fundacją, której oddaje swoje serce.

Sylwia Grześkiewicz

Jest studentką V roku psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Obecnie zawodowo zajmuje się szeroko pojętym rękodziełem, a po ukończeniu studiów planuje pracę jako psychoterapeuta młodzieży. Interesuje się sztuką i projektowaniem graficznym, w wolnym czasie wyraża swoją ekspresję na różne sposoby – od malowania po fotografię.  

Od kilku lat wspiera nas w działaniach  i jak twierdzi „nie zamierza przestać”, bo misja fundacji jest dla niej niezwykle ważna.

Iza Wątruch

Ukończyła specjalizację Psychoterapii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a w przyszłości chciałaby uczęszczać do szkoły psychoterapii w nurcie integracyjnym bądź systemowym.

Na co dzień zajmuje się procesami rekrutacyjnymi oraz wszelkimi zadaniami związanymi z dobrem pracowników. 

Do fundacji dołączyła w grudniu 2019r, początkowo jako wolontariusz pomagający we współprowadzeniu zajęć na dwóch warszawskich oddziałach psychiatrii dziecięcej, a następnie weszła w szeregi stałych członków zespołu. 

Praca w fundacji daje jej wiele szczęścia i energii, którą chce przeznaczać na naszych młodszych super bohaterów.

Zobacz jak możesz wesprzeć nasz zespół w działaniu!